Danas u 18 sati utakmica istine za hrvatsku nogometnu reprezentaciju na Europskom prvenstvu. Na stadionu Parken u Kopenhagenu Luka Modrić i društvo, bez pomoći Ivana Perišića, pokušat će protiv favoriziranih Španjolaca izboriti plasman među osam najboljih momčadi Starog kontinenta.
Velika je vijest za Vatrene da se na tribine vraćaju hrvatski navijači, koji nisu mogli u znatnijem broju biti prisutni na utakmicama u skupini koje smo igrali u Londonu i Glasgowu. Očekuje se da će ih sigurno biti više od 5000, možda i 8000.
HRVATSKA - ŠPANJOLSKA, 18:00, HTV2
Očekivani sastavi:
HRVATSKA: Livaković - Juranović (Vrsaljko), Vida, Ćaleta Car, Gvardiol - Modrić, Brozović, Kovačić - Vlašić, Petković, Rebić (Brekalo)
ŠPANJOLSKA: Simon, Azpilicueta, Garcia, Laporte, Alba - Koke, Busquets, Pedri - Sarabia, Torres - Morata
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!