Tin Srbić kratko se javio nakon i više nego uspješno odrađenog današnjeg treninga, jednog u nizu u Tokiju na kojima testira svoju najjaču vježbu sa startom 6.5 s kojim će u utorak u 11.30 (hrvatsko vrijeme) napasti olimpijsko finale preče.
30.07.2021.
10:15
Autor: M.M./HRT/HGS
Tin Srbić kratko se javio nakon i više nego uspješno odrađenog današnjeg treninga, jednog u nizu u Tokiju na kojima testira svoju najjaču vježbu sa startom 6.5 s kojim će u utorak u 11.30 (hrvatsko vrijeme) napasti olimpijsko finale preče.
- Treninzi idu jako dobro, osjećam se super. Malo imam previše vremena između treninga pa je nekada malo dosadno, ali uspijevam nekako to izgurati. Odlično se osjećam i jedva čekam to finale. Danas sam odradio jako dobar trening. Imamo još nekoliko dana za malo se odmoriti, koncentrirati, zabaviti se u Selu, opustiti i onda idemo na sve ili ništa, jasno je poručio Tin.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora