Nogometaši Hajduka opravdali su status favorita te u finalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa svladali Šibenik s 2:0. Kapetan splitske momčadi Marko Livaja smatra da su zasluženo uzeli trofej.
25.05.2023.
10:19
Autor: I.Ž.K./HRT
Nogometaši Hajduka opravdali su status favorita te u finalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa svladali Šibenik s 2:0. Kapetan splitske momčadi Marko Livaja smatra da su zasluženo uzeli trofej.
- Mislim da smo dobro ušli u utakmicu, imali smo par dobrih šansi, nismo ih iskoristili. Šibenik je došao ovdje braniti se, dobra su momčad, imali su neke teške trenutke, prije par dana su ispali iz lige, ali mislim da su se kvalitetno branili. Mislim da smo na kraju mi zasluženo pobijedili, imali smo bolje šanse i mislim da smo mi bolje igrali, rekao je Marko Livaja.
Kapetan Hajduka izjavio je kako mu je osobito drago zbog mladih suigrača.
- Drago mi je zbog suigrača, ima ovdje dosta mladih igrača koji su prvi put u prvoj momčadi, osvojiti odmah trofej... Mislim da nema ljepšeg osjećaja nego s Hajdukom osvojiti prvi trofej, dodao je Livaja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora