Golom Anthonyja Kalika Hajduk je remizirao sa Zirom (1:1) u prvom susretu 2. pretkola Konferencijske lige. O plasmanu u 3. pretkolo odlučit će dvoboj u Splitu koji se igra 31. srpnja.
24.07.2025.
10:30
Autor: I.Ž.K./HRT/HNK Hajduk
Golom Anthonyja Kalika Hajduk je remizirao sa Zirom (1:1) u prvom susretu 2. pretkola Konferencijske lige. O plasmanu u 3. pretkolo odlučit će dvoboj u Splitu koji se igra 31. srpnja.
Zira je povela u 31. minuti golom Brahima Konatea, a u 68. minuti Kalik je izjednačio sjajno utrčavši u prostor na asistenciju Šimuna Hrgovića te pogotkom završio lijepu akciju Bijelih.
- Teška utakmica, malo smo loše ušli, kao da smo imali grč. Malo pomalo ušli smo u ritam i dominirali drugo poluvrijeme, prenosi službena klupska stranica riječi Hajdukovog veznjaka.
Kalik je pohvalio asistenta Hrgovića.
- Hrga to ima u sebi. Njihova zadnja linija je bila visoko i taman je ubacio kako treba. Srećom ja sam bio tu, rekao je veznjak Splićana.
Uzvratni susret na rasporedu je na Poljudu sljedećeg četvrtka u 21 sat.
- Zira je dobra ekipa, imaju istog trenera već pet godina. Prošle godine su izbacili Osijek. Bit ćemo maksimalno fokusirani i spremni za uzvrat, zaključio je Anthony Kalik.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora