Rezultati

SKUPINA A

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Rusija1100+53
Urugvaj1100+13
Egipat1001-10
Saudijska Arabija1001-50

14. lipnja 2018., 17.00 Rusija5:0 Saudijska ArabijaStadion Lužnjiki, Moskva
15. lipnja 2018., 14.00 Egipat1:0  Urugaj
Arena Jekaterinburg, Jekaterinburg
19. lipnja 2018., 20.00 Rusija-:- EgipatStadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg
20. lipnja 2018., 17.00   Urugvaj-:- Saudijska ArabijaArena Rostov, Rostov na Donu
25. lipnja 2018., 16.00 Urugvaj-:- Rusija
Arena Samara, Samara
25. lipnja 2018., 16.00 Saudijska Arabija-:- EgipatArena Volgograd, Volgograd

.

SKUPINA B

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Iran1100+13
Portugal101001
Španjolska101001
Maroko1001-10

15. lipnja 2018., 17.00 Maroko0:1 IranStadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg
15. lipnja 2018., 20.00 Portugal3:3  Španjolska
Stadion Fišt, Soči
20. lipnja 2018., 14.00 Portugal-:- MarokoStadion Lužnjiki, Moskva
20. lipnja 2018., 20.00   Iran-:- Španjolska
Arena Kazanj, Kazanj
25. lipnja 2016., 20.00 Španjolska-:- Maroko
Stadion Kalinjingrad, Kalinjingrad
25. lipnja 2018., 20.00 Iran-:- PortugalArena Mordovia, Saransk

.

SKUPINA C

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Francuska11002/13
Australija10011/20
Peru10010/10
Danska11001/03

16. lipnja 2018., 12.00 Francuska2:1 AustralijaArena Kazanj, Kazanj
16. lipnja 2018., 18.00 Peru0:1  Danska
Arena Mordovia, Saransk
21. lipnja 2018., 14.00 Danska-:- AustralijaArena Samara, Samara
21. lipnja 2018., 17.00   Francuska-:- PeruArena Jekaterinburg, Jekaterinburg
26. lipnja 2018., 16.00 Australija-:- Peru
Stadion Fišt, Soči
26. lipnja 2018., 16.00 Danska-:- FrancuskaStadion Lužnjiki, Moskva

.

SKUPINA D

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
 HRVATSKA11002/03
Argentina10101/11
Island10101/11
Nigerija10010/20

16. lipnja 2018., 15.00 Argentina1:1 IslandStadion Spartaka, Moskva
16. lipnja 2018., 21.00 HRVATSKA2:0  Nigerija
Stadion Kalinjingrad, Kalinjingrad
21. lipnja 2018., 20.00 Argentina-:- HRVATSKAStadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
22. lipnja 2018., 17.00   Nigerija-:- IslandArena Volgograd, Volgograd
26. lipnja 2018., 20.00 Nigerija-:- Argentina
Stadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg
26. lipnja 2018., 20.00 Island-:- HRVATSKAArena Rostov, Rostov na Donu

.

SKUPINA E

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Srbija11001/03
Švicarska10101/11
Brazil10101/11
Kostarika10010/10

17. lipnja 2018., 14.00 Kostarika0:1 SrbijaArena Samara, Samara
17. lipnja 2019., 20.00 Brazil1:1  Švicarska
Arena Rostov, Rostov na Donu
22. lipnja 2018., 14.00 Brazil-:- KostarikaStadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg
22. lipnja 2018., 20.00   Srbija-:- ŠvicarskaStadion Kalinjingrad, Kalinjingrad
27. lipnja 2018., 20.00 Srbija-:- Brazil
Stadion Spartaka, Moskva
27. lipnja 2018., 20.00 Švicarska-:- KostarikaStadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod

.

SKUPINA F

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Švedska11001/03
Meksiko11001/03
Njemačka10010/10
Južna Koreja10010/10

17. lipnja 2018., 17.00 Njemačka0:1 MeksikoStadion Lužnjiki, Moskva
18. lipnja 2018., 14.00 Švedska1:0  Južna Koreja
Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
23. lipnja 2018., 17.00 Južna Koreja-:- MeksikoArena Rostov, Rostov na Donu
23. lipnja 2018., 20.00   Njemačka-:- ŠvedskaStadion Fišt, Soči
27. lipnja 2018., 16.00 Južna Koreja-:- Njemačka
Arena Kazanj, Kazanj
27. lipnja 2018., 16.00 Meksiko-:- ŠvedskaArena Jekaterinburg, Jekaterinburg

.

SKUPINA G

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Belgija11003/03
Engleska11002/13
Tunis10011/20
Panama10010/30

18. lipnja 2018., 17.00 Belgija3:0 PanamaStadion Fišt, Soči
18. lipnja 2018., 20.00 Tunis1:2  Engleska
Arena Volgograd, Volgograd
23. lipnja 2018., 14.00 Belgija-:- TunisStadion Spartaka, Moskva
24. lipnja 2018., 14.00   Engleska-:- PanamaStadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
28. lipnja 2018., 20.00 Panama-:- Tunis
Arena Mordovia, Saransk
28. lipnja 2018., 20.00 Engleska-:- BelgijaStadion Kalinjingrad, Kalinjingrad

.

SKUPINA H

MomčadUta.Pob.RemiPor.Gol r.Bod.
Poljska----+/--
Senegal----+/--
Kolumbija----+/--
Japan----+/--

19. lipnja 2018., 14.00 Kolumbija-:- JapanArena Mordovia, Saransk
19. lipnja 2018., 17.00 Poljska-:-  Senegal
Stadion Spartaka, Moskva
24. lipnja 2018., 17.00 Japan-:- SenegalArena Jekaterinburg, Jekaterinburg
24. lipnja 2018., 20.00   Poljska-:- KolumbijaArena Kazanj, Kazanj
28. lipnja 2018., 16.00 Japan-:- Poljska
Arena Volgograd, Volgograd
28. lipnja 2018., 16.00 Senegal-:- KolumbijaArena Samara, Samara

.

OSMINA FINALA

30. lipnja 2018., 16.001 C-:-2 DArena Kazanj, Kazanj
30. lipnja 2018., 20.00 1 A-:- 2 B
Stadion Fišt, Soči
1. srpnja 2018., 16.001 B-:-2 AStadion Lužnjiki, Moskva
1. srpnja 2018., 20.00  1 D-:-2 CStadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
2. srpnja 2018., 16.001 E-:-2 F
Arena Samara, Samara
2. srpnja 2018., 20.001 G-:-2 H Arena Rostov, Rostov na Donu
3. srpnja 2018., 16.00 1 F-:- 2 E
Stadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg
3. srpnja 2018., 20.00 1 H-:- 2 G
Stadion Spartaka, Moskva

.

ČETVRTFINALE

6. srpnja 2018., 16.00Pobjednik 1 A/2 B-:-Pobjednik 1 C/2 D (A)Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
6. srpnja 2018., 20.00 Pobjednik 1 E/2 F-:- Pobjednik 1 G/2 H (B)
Arena Kazanj, Kazanj
7. srpnja 2018., 16.00Pobjednik 1 F/2 E-:-Pobjednik 1 H/2 G (C)Arena Samara, Samara
7. srpnja 2018., 20.00 Pobjednik 1 B/2 A-:-Pobjednik 1 D/2 C (D)Stadion Fišt, Soči

.

POLUFINALE

10. srpnja 2018., 20.00Pobjednik A-:-Pobjednik BStadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg
11. srpnja 2018., 20.00 Pobjednik D-:-Pobjednik C
Stadion Lužnjiki, Moskva

.

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

14. srpnja 2018., 16.00Poraženi polufinale I-:-Poraženi polufinale IIStadion Sankt Peterburg, Sankt Peterburg

.

FINALE

15. srpnja 2018., 17.00Pobjednik polufinala I-:-Pobjednik polufinala IIStadion Lužnjiki, Moskva

.

Ocijeni članak

Prosječna ocjena: 5 Broj ocjena: 4