Jedan od najboljih golfera svih vremena Amerikanac Tiger Woods (49) odlučio se malo zabaviti na račun onih koji su izgubili pojam o danu na kalendaru.
01.04.2025.
22:16
Autor: I.L./HRT/Hina
Jedan od najboljih golfera svih vremena Amerikanac Tiger Woods (49) odlučio se malo zabaviti na račun onih koji su izgubili pojam o danu na kalendaru.
- Ne mogu vjerovati da ovo govorim, ali nekoliko tjedana nakon puknuća Ahilove tetive, nakon spavanja u hiperbaričnoj komori, brojnih vježbi, rada s liječnicima i trenerima, pripremili su me da igram Masters sljedeći tjedan. Jedva čekam, napisao je Woods na svom X računu.
Nešto poslije, Woods je novim tvitom ipak razočarao svoje navijače.
- P.S. Prvotravanjska šala, moja Ahilova je i dalje u neredu, napisao je.
Woods je podvrgnut operaciji 11. ožujka kako bi se saniralo puknuće lijeve Ahilove tetive.
Woodsa već dugo muče zdravstveni problemi. Prošlog rujna je podvrgnut šestoj operaciji leđa i nastavlja se nositi s posljedicama prometne nesreće iz 2021. godine.
Posljednji službeni turnir na kojem je igrao bio je The Open Championship prošlog srpnja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora