Snimljeni posljednji kadrovi najpopularnijeg sportskog kalendara

29.10.2024.

10:21

Autor: I.L./HRT

Snimanje kalendara
Snimanje kalendara
Foto: HVS / -

Proslavljeni vaterpolisti u ACI marini Dubrovnik snimili su posljednje kadrove najpopularnijeg sportskog kalendara u Hrvatskoj.

Kalendar Barakuda za 2025. godinu sniman je na tri nautičke destinacije, u ACI marinama Opatija, Split i Dubrovnik, gdje su se hrvatski vaterpolisti ponovno našli u ulozi manekena.


Autor fotografija je modni fotograf Šime Eškinja koji iz godine u godinu sudjeluje u projektima Hrvatskog vaterpolskog saveza. Upravo Savez sa svojim upečatljivim i sada već dobro poznatim brendom, što je kalendar reprezentacije u međuvremenu postao, kreiraju velik broj snažnih poruka od društvenog i kulturnog značaja. Tako je kroz godine marketing HVS-a, na čelu s Ivanom Janković odašiljao različite poruke od društveno-kulturnog značaja. Prisjetimo se tako i ovogodišnjeg kalendara u kojemu je glavna poruka bila potpora ženama, a pretprošle je pak godine u fokusu bila turistička razglednica grada Splita.

Ove je pak godine izražena suradnja HVS-a i ACI-ja, gdje su Barakude pred fotoobjektiv stale u svom prirodnom, morskom ambijentu, a u nautički najljepšim destinacijama i marinama duž hrvatske obale. 

Snimanje kalendara

Snimanje kalendara

Foto: HVS / -

Pred foto objektiv Šime Eškinje stali su europski viceprvaci, svjetski prvaci i srebrni s Olimpijskih igara: Konstantin Kharkov, Luka Bukić, Franko Lazić, Matias Biljaka, Marko Bijač, Jerko Marinić Kragić, Loren Fatović, Mate Anić, Zvonimir Butić, Filip Kržić, Rino Burić, Toni Popadić te Marko Žuvela.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!