Igrač Zvezde provocirao Ronalda

24.11.2022.

20:28

Autor: HRT/QATARA

Osman Bukari

Osman Bukari

Foto: Carl Recine / REUTERS

Nogometaši Portugala otvorili su nastup na Svjetskom prvenstvu u skupini H pobjedom protiv Gane 3-2 (0-0). U posljednjim minutama Gana je mogla čak ostvariti 3-3, no Portugal se sretno spasio i na kraju upisao startnu pobjedu.

Strijelci za afričku reprezentaciju bili su Andre Ajewa koji je izjednačio na 1-1 i Osman Bukari koji je u 89. minuti smanjio na 2-3.

Osman Bukari

Osman Bukari

Foto: Carl Recine / REUTERS

Nogometaš Crvene zvezde vratio je nadu Gancima u samoj završnici dvoboja pa zatim privukao pozornost načinom proslave gola. Bukari je proslavio u stilu Cristiana Ronalda, koji je u tim trenucima već bio na klupi Portugala, a proslava se može protumačiti kao provokacija upućena zvijezdi Portugala.

video thumb

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!