Autor: I.Ž.K./K.G./HRT

[VIDEO] Ćorić: Moram se oporaviti i spremiti za Schwartzmana

Borna Ćorić

Borna Ćorić

Ušao sam nervozno u prvi set, rekao je Borna Ćorić nakon pobjede u četiri seta nad Talijanom Thomasom Fabbianom.
Iako je izgubio prvi set protiv Thomasa Fabbiana, hrvatski tenisač u nastavku meča sjajno je odigrao prepustivši Talijanu samo četiri gema te izborio nastup u 3. kolu Roland Garrosa.

Ćorić preko Fabbiana do 3. kola Roland Garrosa

Ušao sam malo nervozno u taj prvi set, nisam se dobro osjećao, ali isto tako moram reći da je on odigrao odličan prvi set. Držao je jako dobro bekhend dijagonalu, što me stvarno iznenadilo, na to se nisam pripremio i nisam uspio naći neko rješenje u tom cijelom prvom setu, rekao je Ćorić u razgovoru s našim novinarom Krešimirom Gotlinom nakon pobjede nad Fabbianom 4:6, 6:2, 6:1, 6:1 u 2. kolu Roland Garrosa.

U drugom setu sam, srećom, jako rano napravio break, onda sam opet izgubio servis, ali sam počeo osjećati da ga lomim i da igram bolje. On je počeo igrati malo kraće, dao mi je više vremena i više prostora da ga stišćem i mislim da je to bio ključ meča, što sam ja na kraju iskoristio, izjavio je Ćorić, čiji je sljedeći protivnik Argentinac Diego Schwartzman.

Igram treće kolo protiv Schwartzmana. U prva dva kola dobio sam stvarno dva dobra meča, zadovoljan sam kako sam igrao svih osam setova, osim možda ovog prvog danas. Schwartzmana sam dobio jednom u Marrakechu, ali mislim da je tada igrao loš meč. On je stvarno u odličnoj formi, odličan je zemljaš, odlično se kreće i bit će fizički jako težak meč. Moram se dobro oporaviti, dobro spremiti i to je to, rekao je Ćorić. Pogledajte cijeli razgovor!