Najbolji tenisač svijeta i branitelj naslova na Australian Openu Jannik Sinner svladao je sa 6:3, 3:6, 6:3, 6:2 Holgera Runea i izborio četvrtfinale prvog Grand Slama sezone.
20.01.2025.
08:50
Autor: A.M./HRT
Najbolji tenisač svijeta i branitelj naslova na Australian Openu Jannik Sinner svladao je sa 6:3, 3:6, 6:3, 6:2 Holgera Runea i izborio četvrtfinale prvog Grand Slama sezone.
Talijan je dobio prvi set sa 6:3 za samo 33 minute i izgledalo je da će glatko do pobjede, no Danac je uzvratio osvojivši drugi set, a u trećem setu Sinneru je velika vrućina u Melbourneu toliko smetala da u jednom trenutku nije mogao ustati sa stolice i tražio je liječničku pomoć kod vodstva 3:2.
Otišao je kratko u svlačionicu, prekid je potrajao 12 minuta, a nakon njega je oduzeo Runeu servis i dobio treću dionicu sa 6:3.
U trećem setu i Rune je uzeo liječničku pauzu za tretman desne noge.
Na početku četvrtog seta ponovno prekid, ovog puta zbog puknuća mreže, koja je morala biti zamijenjena.
U četvrtfinalu mu slijedi obračun s Alexom de Minaurom ili mladim Amerincem Alexom Michelsenom.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora