Hrvatski tenisač Nikola Mektić plasirao se u četvrtfinale Australian Opena u konkurenciji mješovitih parova s Amerikankom Taylor Towsend.
25.01.2026.
12:52
Autor: I.Ž.K./HRT/Hina
Hrvatski tenisač Nikola Mektić plasirao se u četvrtfinale Australian Opena u konkurenciji mješovitih parova s Amerikankom Taylor Towsend.
U osmini finala bili su bolji od Sorm Hunter iz Australije i Huga Nysa iz Monaca sa 6:3, 2:6, 10:8.
Prepreka na putu do polufinala bit će im Ruskinja Irina Hromačeva i Amerikanac Christopher Harrison.
U mješovitim parovima u Melbourneu nastupa i Mate Pavić koji je sa srpskom tenisačicom Aleksandrom Krunić izborio nastup u osmini finala.
Hrvatsko-srpska kombinacija u prvom kolu pobijedila je australski par Taliju Gibson i Matthewa Ebdena sa 7:6, 0:6, 10:6.
U osmini finala ih čeka još jedna australska kombinaija Maya Joint i Matthew Christopher Romios.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora