11:19 / 24.09.2018.

Autor: I.L.K./Hina

Fett i dalje bez pobjede, nakon velike borba slavila Francuskinja

Jana Fett (Igor Kralj/PIXSELL)

U prvoj igri trećeg seta Fett je oduzela servis suparnici, no nakon toga više nije uspjela osvojiti nijedan gem.
Hrvatska tenisačica Jana Fett nije se uspjela plasirati u 2. kolo WTA turnira u Taškentu, bolja od nje je nakon nešto više od dva sata igre bila Francuskinja Fiona Ferro sa 1-6, 7-6 (4), 6-1.

Fett nije ni u Taškentu uspjela zaustaviti niz poraza koji datira još od posljednjeg kola kvalifikacija za US Open iako je odlično započela dvoboj protiv Ferro i povela sa 5-0 u prvom setu. No, u drugoj dionici igre Francuskinja je uspjela zadržati rezultatski priključak s mladom Vrbovčankom te izjednačiti omjer u setovima kroz "tie-break".