09:25 / 15.11.2021.

Autor: K.L./HRT

Đoković "poludio" od sreće nakon plasmana Srbije na Svjetsko prvenstvo

Novak Đoković

Portugalu je bio dovoljan remi na stadionu Luz protiv Srbije, no golom Aleksandra Mitrovića u 90. minuti za 2:1 Srbi su se direktno plasirali na Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Srbija je osvojila prvo mjesto s 20 bodova, dok je Portugal ostao drugi sa 17 pa će prolazak u Katar morati tražiti kroz dodatne kvalifikacije.

Nakon golova Renata Sanchesa i Dušana Tadića u prvom poluvremenu, dugo je stajalo 1:1 na semaforu, sve do 90. minute kada je sjajni napadač Fulhama zabio za veliku radost gostiju.

U Italiji, točnije u Torinu, dvoboj svoje reprezentacije pratio je i najbolji tenisač svijeta Novak Đoković. Prvi dvoboj završnog Mastersa najbolje osmorice ove sezone igra danas od 14 sati protiv Norvežanina Caspera Ruuda, no sinoć je burno proslavio pobjedu Srbije.

Na društvenim mrežama objavljen je video gdje je Đoković u potpunoj ekstazi, slavi uspjeh Srbije, a u jednom trenutku otvara i prozor od hotela i viče prema van.