Đoković: Ovo je možda bio moj posljednji meč na Roland Garrosu

07.06.2025.

09:52

Autor: I.L./HRT/Hina

Novak Đoković
Novak Đoković
Foto: Lisi Niesner / REUTERS

Novak Đoković je jučer nakon poraza u polufinala Roland Garrosa od Jannika Sinnera izjavio da nije siguran koliko će dugo moći igrati vrhunski tenis, ali planira ove sezone odigrati još Wimbledon i US Open u New Yorku. 

- Ovi turniri su mi prioritet u kalendaru, rekao je 38-godišnji Đoković nakon poraza od prvog tenisača svijeta Talijana Sinnera. 


- Osim ako nešto ne pođe po zlu, želim igrati Wimbledon i US Open, dodao je.


Wimbledon počinje za nešto više od tri tjedna, 30. lipnja. US Open će se održati od 24. kolovoza do 7. rujna.

Što se tiče njegovog povratka u Roland Garros, Đoković je to pitanje ostavio otvorenim.

- Ovo je možda bio moj posljednji meč ovdje na Roland Garrosu. Atmosfera je bila nevjerojatna i želio sam svima zahvaliti na tome. Ako je ovo bio moj oproštajni meč ovdje, bio je prekrasan u smislu atmosfere i entuzijazma publike. Rekao sam da bi to mogao biti moj posljednji meč ovdje, ne da mi je posljednji. Dvanaest mjeseci je jako dugo vrijeme u ovom trenutku moje karijere, rekao je rekorder s 23 Grand Slam titule od čega su tri iz Pariza.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!