Četvrtfinalni dan na turniru u Umagu

29.07.2022.

16:06

Autor: K.L./HRT

Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz

Foto: Srecko Niketic / PIXSELL

Četvrtfinalni je dan na ATP Plava Laguna Croatia Openu u Umagu, a prijenosi svih mečeva s dva najveća terena, kao i prethodnih dana, možete pratiti na platformi HRTi.

Od 16 sati prvi na teren na središnjem terenu izlaze Talijani Marco Cecchinato i Franco Agamenone. Nakon njih slijedi okršaj Španjolca Roberta Carballesa Baene i drugog nositelja, mladog Talijana Jannika Sinnera.

Ne prije 20 sati ponovno je u akciji prvi nositelj Španjolac Carlos Alcaraz koji će polufinale pokušati izboriti protiv ljevorukog Argentinca Facunda Bagnisa, a taj susret ide uživo i na Drugom programu HTV-a.

Na Grandstand terenu od 18 sati igraju Španjolac Bernabe Zapata Miralles i Talijan Giulio Zeppieri. Nakon njih na HRTi-ju možete pratiti i meč parova između Simonea Bolellija i Fabija Fogninija te Tomislava Brkića i Francisca Cabrala.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!