20:41 / 17.03.2018.

Autor: I.Ž.K./HRT/Hina

SEHA: PPD dobio Meškov u zadnjem kolu

Igor Vori (Igor Kralj/PIXSELL)

U utakmici posljednjeg, 18. kola regionalne SEHA lige PPD Zagreb je na domaćem terenu svladao Meškov iz Bresta 27:24 (11:13).
U utakmici posljednjeg, 18. kola regionalne rukometne SEHA lige PPD Zagreb je u subotu na domaćem terenu slavio protiv bjeloruskog Meškova iz Bresta 27:24 (11:13).

Rukometaši Zagreba loše su odigrali prvo poluvrijeme, pa su u dva navrata gubili sa pet golova razlike, no u nastavku su zaigrali puno bolje, a prijelomni trenutak dogodio se u razdoblju od 41. do 43. minute. Tada je PPD Zagreb otišao na tri gola viška (19:16) i do kraja susreta više nije ispuštao prednost.

Kod Zagreba Igor Vori zabio je pet golova, a Zlatko Horvat i Leon Šušnja po četiri. U ekipi Meškova Aleh Astrašapkin upisao je šest pogodaka, Andrej Jaščanka pet, dok je hrvatski vratar Ivan Pešić skupio 11 obrana.

Već od ranije se zna da će na završnom turniru, koji će se održati od 13. do 15. travnja u Skoplju, sudjelovati Vardar, PPD Zagreb, Meškov Brest i Celje Pivovarna Laško.