Rukometaši Nexea svladali su u dvoboju 7. kola C skupine Europske lige u Našicama danski Skjern s 29-28 (12-14).
07.02.2023.
22:40
Autor: K.L./Hina
Rukometaši Nexea svladali su u dvoboju 7. kola C skupine Europske lige u Našicama danski Skjern s 29-28 (12-14).
U uzbudljivoj utakmici Našičani su do pobjede došli golom Tomislava Severca 18 sekundi prije kraja.
Marin Jelinić sa šest i Fahrudin Melić s pet golova bili su najbolji kod hrvatskog doprvaka, dok je Dance predvodio Elvind Tangen sa šest pogodaka.
Nexe je prvi u skupini s 12 bodova ispred Granollersa i Sportinga, koji imaju po 10, dok je Skjern četvrti sa šest bodova. Prve četiri momčadi iz skupine idu u playoff.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora