21:30 / 27.02.2019.

Autor: M.M./Hina

LP: Remi Flensburga i Nantesa

Ilustracija (Marko Lukunic/PIXSELL)

U susretu posljednjeg, 14. kola B skupine rukometne Lige prvaka Flensburg-Handewitt i Nantes su odigrali 29:29.
U susretu posljednjeg, 14. kola B skupine rukometne Lige prvaka Flensburg-Handewitt i Nantes su odigrali 29:29 (17:17).

Bio je to susret za treće mjesto, a kako nije bilo pobjednika njemački sastav je zadržao treću poziciju, dok je Nantes ostao četvrti.

Gosti su devet minuta prije kraja imali tri gola prednosti (27:24), a na ulazu u posljednju minutu pogodak viška (29:28), ali su domaćini izjednačili golom Hampusa Wannea.

Najefikasniji u domaćim redovima bili su Wanne i Abelvik Rod sa po pet golova, dok je Simon Jensen zabio četiri gola. Nantes su predvodili Valero Rivera s pet, te Kiril Lazarov, Nicolas Claire i David Romeu sa po četiri gola.

Preostale tri utakmice iz ove skupine na rasporedu su u nedjelju, a hrvatski prvak PPD Zagreb, koji je osigurao plasman u osminu finala, gostuje kod Pick Szegeda.