Hrvatska ženska rukometna reprezentacija, nakon poraza od Japana, nastavlja Svjetsko prvenstvo u Nizozemskoj i Njemačkoj u President Cupu, u borbi za poredak od 25. do 32. mjesta.
02.12.2025.
17:48
Autor: I.L./HRT/HRS
Hrvatska ženska rukometna reprezentacija, nakon poraza od Japana, nastavlja Svjetsko prvenstvo u Nizozemskoj i Njemačkoj u President Cupu, u borbi za poredak od 25. do 32. mjesta.
Hrvatska je ujedno i jedina europska reprezentacija u tom društvu.
U skupini 1 izabranice Ivice Obrvana igrat će protiv Irana, Urugvaja i Paragvaja.
Prvu utakmicu naše rukometašice igraju 4. prosinca u 11 sati protiv Irana u Hertogenboschu. Slijedi dvoboj protiv Urugvaja 6. prosinca, također u 11 sati, a nastup u skupini zaključuju 8. prosinca u 11 sati protiv Paragvaja.
Završno razigravanje za konačan poredak predviđeno je 10. prosinca, kada će sve reprezentacije President Cupa odigrati susrete za mjesta od 25. do 32.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora