ANKETA Je li vrijeme za ostavku Obrvana?

04.12.2024.

12:08

Autor: A.M./HRT

Izbornik hrvatskih rukometašica Ivica Obrvan
Izbornik hrvatskih rukometašica Ivica Obrvan
Foto: Emica Elvedji / PIXSELL

Hrvatske rukometašice izgubile su od reprezentacije Švicarske s 22:26 u posljednjoj utakmici skupine D Europskog prvenstva, koja je odigrana u Baselu, oprostivši se od Europskog prvenstva bez ijedne pobjede. Izgubile su od favorizirane Danske (34:26) i Švicarske (26:22) te remizirale s Farskim otocima (17:17), kojima je to prvi bod u povijesti europskih prvenstava.

Hrvatska je time peti put u posljednjih sedam nastupa na europskim prvenstvima ostala bez drugog kruga


Izbornik Ivica Obrvan je iz samo njemu znanih razloga uoči EP-a izostavio iz ekipe Teu Pijević, Valentinu Blažević i Ćamilu Mičijević, ponajbolje hrvatske igračice, koje su bile ključne u pohodu na treće mjesto na Euru 2020. godine.


Obrvan je postao izbornik 2023. godine, naslijedvši Nenada Šoštarića, no mnogi misle da je već došlo vrijeme da napusti klupu. Što Vi mislite?

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!