21:40 / 18.05.2018.

Autor: E.M./HRT

Stolnotenisačice Dr. Časla osvojile Ligu prvakinja

Finale lige prvakinja između kluba Dr. Časl i kluba Bursa (Marko Prpic/PIXSELL)

Ekipa Dr. Časla, nakon što je u Turskoj prije četiri dana svladala Bursu 3:2, i u večerašnjem je uzvratu u Zagrebu bila bolja od turske ekipe 3:0.
Hrvatska je prvi put u povijesti dobila europske klupske prvakinje u stolnom tenisu.

Ekipa Dr. Časla, nakon što je u Turskoj prije četiri dana svladala Bursu 3:2, i u večerašnjem je uzvratu u Zagrebu bila bolja s 3:0 od turskih prvakinja i prošlosezonskih osvajačica ETTU kupa.

Za hrvatski klub tri ključna boda osvojile su Portugalka Yu Fu, inače viceprvakinja Europe, Doo Hoi Kem iz Hong Konga, brončana sa zadnjeg Svjetskog prvenstva te Nizozemka Li Jie, osvajačica brončane medalje s Europskog prvenstva.