Sljedeća dva tjedna tribine će ponovno biti prazne.
Zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Hrvatskoj Nacionalni stožer civilne zaštite predstavio je nove mjere koje se odnose na ograničavanje javnih i drugih okupljanja na 50 osoba. Među njima je i zabrana dolaska gledatelja na sportska natjecanja. - Sportska natjecanja mogu se održavati samo bez gledatelja, rekao je ministar unutarnjih poslova
Davor Božinović.
Nove mjere stupaju na snagu sutra u ponoć, a vrijedit će idućih 14 dana, nakon čega će se procijeniti provedba mjera i odlučiti treba li ih promijeniti ili produžiti.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!