11:02 / 13.05.2018.

Autor: HRT

Snježana Pejčić zlatna na Svjetskom kupu

Najbolja hrvatska strijelkinja Snježana Pejčić osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u gađanju malokalibarskom puškom na Svjetskom streljačkom kupu.
Najbolja hrvatska strijelkinja Snježana Pejčić osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u gađanju malokalibarskom puškom, disciplina trostav 50 metara, na natjecanju Svjetskog streljačkog kupa u američkom Fort Benningu. U finalu je bila uvjerljiva, pogodila je 460 krugova, pet više od Kineskinje Ting Jiang i čak 19.6 krugova više od još jedne Kineskinje Zeru Wang. Snježana je najbolja bila i nakon osnovnog dijela. Nastupila je i u gađanju zračnom puškom, disciplina 10 metara i natjecanja u kvalifikacijama završila na 25.mjestu.