Ilustracija (Luka Stanzl/PIXSELL)
Foto: - / PIXSELL
Vrijeme nije išlo na ruku skijašima u norveškom Kvitfjellu.
Vrijeme nije išlo na ruku skijašima u norveškom Kvitfjellu, gdje su organizatori zbog snažnog vjetra morali otkazati današnji trening.
Budući se skijaši nijednom nisu uspjeli upoznati sa stazom, otkazana je i utrka koja je trebala biti održana u petak, a kojom je trebao biti nadoknađen otkazani spust iz Garmisch-Partenkirchena.
Prema novom rasporedu, dopusti li vrijeme, skijaši će u petak imati trening spusta, u subotu će se od 10 sati u toj disciplini boriti za bodove, a u nedjelju bi trebalo biti održano natjecanje u superveleslalomu s predviđenim startom u 11 sati.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!