22:34 / 21.02.2015.

Autor: HRT

PSG preuzeo prvo mjesto

Danijel Subašić (Igor Kralj/PIXSELL)

U 26. kolu nogometnog prvenstva Francuske Paris Saint-Germain je na domaćem terenu pobijedio Toulouse 3:1 i preuzeo prvo mjesto na ljestvici. PSG sada ima bod više od Lyona koji u nedjelju dočekuje Nantes.

Za PSG dvostruki strijelac bio je Adrien Rabiot (27, 48), a jedan pogodak postigao je Thiago Silva (74). Strijelac za Toulouse bio je Ben Yedder (51).

Dan prije Monaco, za koji brani vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić, u gostima je svladao Nicu 1:0. Iako je Monaco cijelo drugo poluvrijeme bio s igračem manje stigao je do pobjedničkog gola preko Bernarda Silve u 85. minuti.