Autor: HRT

Mou zahvalan Ivanoviću: Izgleda da bira samo veliku scenu za golove!

Jose Mourinho

Nije Jose Mourinho izdržao da se ne osvrne na suđenje: "Moramo pričati o prekršajima na Hazardu, na njemu je napravljeno najmanje devet nedosuđenih prekršaja".
Chelsea je u Parizu u prvom dvoboju osmine finala Lige prvaka protiv PSG-a bio na velikim iskušenjima, ali konačnih 1:1 dobar je rezultat za Mourinhove terijere. Osim Moua, zadovoljan je mogao biti i trener Bayerna Pep Guardiola, čija je momčad s 0:0 u Lvivu vrlo blizu četvrtfinalu.
Jose Mourinho bio je relativno zadovoljan: Prvo poluvrijeme bilo na naše. PSG nam je prepustio loptu i nije nas uspio pritisnuti. U drugom poluvremenu postali su agresivni, stalno su radili pritisak na loptu i bili su vrlo direktni. Drugo poluvrijeme pripalo je njima, konačan rezultat je zato pravedan, rekao je Mourinho, zaključivši: No moramo biti pošteni i priznati da su imali više prilika i bili su bliže pobjedi.