08:39 / 23.09.2021.

Autor: A.M./HRT

West Ham s Manchester Cityjem u osmini finala

Mark Noble i Nikola Vlašić slave, Donny van de Beek utučen

West Ham je pobjedom 1:0 nad Manchester Unitedom u Liga-kupu došao do svog prvog trijumfa na Old Traffordu od 2007. godine, osvetivši se ujedno za ligaški poraz prije dva dana.

Pogodak odluke zabio je Manuel Lanzini u devetoj minuti utakmice. Gosti su mogli i uvjerljivije slaviti, no Andrij Jarmolenko je u 87. minuti pogodio vratnicu.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić igrao je za goste od 69. minute, a za ManU nije nastupio Cristiano Ronaldo koji je dobio poštedu.

Nagrada za iznenađenje je - Unitedov gradski rival Manchester City u osmini finala.