Vratar Tottenhama: Ovo je sramota, svi smo odgovorni

19.03.2021.

08:21

Autor: T.D./HRT

Hugo Lloris

Hugo Lloris

Foto: Antonio Bronic / REUTERS

Dinamo je sinoć u briljantno odigranoj utakmici nokautirao Tottenham i čudesno se plasirao u četvrtfinale.

 Jedan od najiskusnijih u redovima poraženog Tottenhama je Hugo Lloris koji je morao sinoć triput u mrežu po loptu. Nije krio nezadovoljstvo ispadanjem. 

- Više smo nego razočarani. Jednostavno, ovo je sramota. Nadam se da se svi u svlačionici osjećaju odgovornima za ovu situaciju jer to je sramota. Što mogu više o tome reći? Svi smo odgovorni, a okus ovog što se dogodilo je i više nego bolan, rekao je vratar Tottenhama.

Istaknuo je kako je momčad Tottenhama ambiciozna, ali da je momčad refleksija događaja u klubu.

- Nedostaju nam osnove i sve naše izvedbe su s time povezane. Trebali bismo biti jači u glavama i konkurentniji. Nisam to osjetio na terenu, a kad niste spremni, na ovoj se razini to odmah plaća, rekao je.

Lloris je rekao kako je europski nogomet kvalitetan i ako se ne pokaže poštovanje prema suparniku, slijedi kazna, a smatra kako se upravo to sinoć dogodilo. Istaknuo je kako zasluge treba pripisati Dinamu koji je odigrao utakmicu punu vjere u sebe.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!