22:09 / 17.03.2019.

Autor: A.M./HRT

Vratar Napolija dobio udarac u glavu i prevezen u bolnicu

Screenshot: YouTube

Napoli je na svom terenu pobijedio Udinese s 4:2, čime je prekinut loš niz nakon remija s Torinom i poraza od Juventusa, no na stadionu San Paolo na terenu su se događale ružne scene.

Vratar Napolija Ospina dobio je u četvrtoj minuti udarac u glavu od napadača gostiju Pussetta. Dobio je povez oko glave i nastavio igru, no u 40. minuti odjednom se srušio na tlo. Nepomičeno je ležao na zemlji, a uskoro mu je pružena prva pomoć.
Hitno je prevezen u bolnicu. Talijanski mediji javljaju da je pri svijesti i u stabilnom stanju.