20:16 / 13.02.2022.

Autor: T.D./HRT/Hina

Vlašićev West Ham remizirao kod Leicestera

Nikola Vlašić u akciji

U posljednjem susretu nedjeljnog programa 25. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City i Wet Ham United su igrali 2-2 (1-1).

Goste je u vodstvo doveo Bowen (10), na 1-1 je pred odlazak na odmor poravnao Tielemans (45), da bi domaći poveli u nastavku preko Pereire (57), no bod "čekićarima" spasio je Dawson (90+1) u samoj završnici udarcem glavom nakon kornera Bowena. Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić igrao je za West Ham od 80. minute. Četvrti West Ham sada ima 41 bod, jedan više uz utakmicu više od petog Manchester Uniteda, dok je Leicester 11. s 27 bodova. Ranije u nedjelju je minimalnom 1-0 (1-0) pobjedom na gostovanju kod posljednjeg Burnleyja Liverpool smanjio su zaostatak za vodećim Manchester Cityjem na devet bodova.