Autor: HRT

Vlašić ponovno strijelac za CSKA

Nikola Vlašić (Igor Kralj/PIXSELL)

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić ponovno se upisao među strijelce za CSKA Moskvu.
Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić ponovno se upisao među strijelce za CSKA Moskvu. Njegova ekipa svladala je posljednju momčad Yenisey 2:1 u 17. kolu ruskog prvenstva.

Vlašić je bio precizan u 15. minuti na dodavanje Chalova, lijepo je pogodio lijevom nogom u prvi golmanov kut. Prvi gol za domaćine postigao je Schennikov u 4. minuti, dok je za goste precizan bio Komolov u 54. minuti. Gosti su u 62. promašili kazneni udarac za izjednačenje.
Ovo je Vlašićev sedmi gol u sezoni, a u studenom je ponovno, treći put zaredom, dobio nagradu navijača za najboljeg igrača kluba.

CSKA je trenutačno treća momčad ruskog prvenstva.