23:48 / 26.09.2018.

Autor: HRT

Visok poraz Reala, Modrićev gol poništen nakon korištenja VAR-a

Poništen pogodak Reala

Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli iskoristiti kiks Barcelone protiv Leganesa i u šestom kolu španjolskog prvenstva poraženi su na gostovanju kod Seville sa visokih 0:3.
Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli iskoristiti kiks Barcelone protiv Leganesa i u šestom kolu španjolskog prvenstva poraženi su na gostovanju kod Seville sa visokih 0:3. Domaćini su sve golove postigli u prvom poluvremenu, a među strijelce upisali su se Andre Silve (17,21) i Ben Yedder (39). Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je do 70. minute, a u 54. mu je poništen pogodak zbog zaleđa nakon korištenja VAR-a.
Na ljestvici na prvom mjestu s po 13 bodova su Barcelona i Real Madrid. Sevilla je četvrta s 10 bodova.