10:18 / 21.02.2019.

Autor: I.L.K./HRT

[VIDEO] Proslava zbog koje se Simeone morao ispričati

Atletico Madrid je na svom stadionu pobijedio Juventus 2:0 (EXPA/PIXSELL)

Zbog geste kojom je proslavio vodeći pogodak u 78. minuti Simeone se morao ispričati na konferenciji za novinare.
Trener Atletico Madrida Diego Simeone strastveni je Argentinac čije reakcije uz travnjak često privlače pažnju. Bilo je tako i na sinoćnjem dvoboju osmine finala Lige prvaka u kojem je njegova momčad pobijedila Juventus 2:0.

U 70. minuti Atletico je bolju igru u nastavku susreta okrunio pogotkom Alvara Morate, ali je nakon pregleda VAR-om poništen zbog prekršaja nad Chiellinijem. Talijane je ipak probio Gimenez u 79. minuti koji je nakon gužve u petercu gostiju uspio ugurati loptu u mrežu. Nakon toga Simeone se skroz opustio.
Zbog geste kojom je proslavio vodeći pogodak na kraju se morao ispričati na konferenciji za novinare.

- Nije bilo namijenjeno protivničkoj momčadi, bila je to gesta prema našim navijačima. Nije lijepa, priznajem, ali osjetio sam da to moram napraviti. Bila je veoma teška utakmica, žestoko smo se borili. Morao sam pokazati osjećaje. Ispričavam se svakome koga sam uvrijedio, ali to je došlo iz srca, objasnio je Simeone.