17:59 / 22.04.2018.

Autor: HRT

[VIDEO] Pobjeda Intera, pogodak Perišića

Ivan Perišić (Foto: Igor Kralj/PIXSELL)

U susretu 34. kola talijanskog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Chievo 2:1, a drugi pogodak za gost zabio je Ivan Perišić.
U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Chievo 2:1, a drugi pogodak za gost zabio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Inter je poveo u 50. minuti golom Maura Icardija iz akcije koju je započeo Marcelo Brozović. Hrvatski veznjak je odlično pucao s ruba kaznenog prostora, Stefano Sorrentino je obranio, a odbiju loptu je Danilo D'Ambrosio dodao do Icardija koji je zabio u praznu mrežu. Samo 11 minuta kasnije bilo je 2:0 nakon sjajne akcije u kojoj su sudjelovali Yann Karamoh i Rafinha, a svojim 11. golom okrunio ju je Perišić. U 90. minuti Mariusz Stepinski je smanjio rezultat, a u preostale četiri minute nadoknade Inter je uspio obraniti pogodak prednosti osvojivši bodove koji ga ostavljaju u lovu na Ligu prvaka. Perišić je za Inter igrao do 89. minute, dok je Brozović odigrao cijeli susret.