18:29 / 01.01.2018.

Autor: HRT

[VIDEO] Lovren u 94. minuti asistirao za pobjedu Liverpoola

Dejan Lovren (Luka Stanzl/PIXSELL)

Liverpool je u 21. kolu engleskog prvenstva s 2:1 u gostima nadvisio Burnley, a za pobjednički gol je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade asistirao Dejan Lovren.
Redsi su bili značajno oslabljeni, zbog ozljede nije zaigrao Mohamed Salah, Firmino je bio na klupi, a Coutinho nije ni bio u momčadi.
Gosti su poveli sjajnim pogotkom Sadija Maenea u 61. minuti. Odlučni domaćini su krenuli po izjednačenje, a uspjeli su u tome kad je u 87. minuti Gudmundson glavom pogodio za 1:1.
Ipak, kad se već činilo da slijedi remi, Lovren je u dodatnom vremenu glavom skrenuo loptu na drugu stativu, a branič Ragnar Klavan je također glavom zabio za treću pobjedu Liverpoola u nizu. U ostalim susretima Leicester je s 3:0 kod kuće slavio protiv Huddersfielda, Newcastle je u gostima pobijedio Stoke s 1:0, dok su Brighton i Bornemouth odigrali 2:2.