Prema pisanju talijanske La Gazzette dello Sport, Andrea Pirlo mogao bi dobiti otkaz u Juventusu ako u sljedeće dvije utakmice protiv Torina i Napolija ostvari negativan rezultat.
11:24 / 01.04.2021.
Autor: K.L./HRT
Objavljeno: 1. travnja 2021., prije 4 dana
Autor: K.L./HRT
Prema pisanju talijanske La Gazzette dello Sport, Andrea Pirlo mogao bi dobiti otkaz u Juventusu ako u sljedeće dvije utakmice protiv Torina i Napolija ostvari negativan rezultat.
Hrvatski trener Igor Tudor, koji je pomoćnik Pirlu, mogao bi tada preuzeti momčad i voditi ju do kraja sezone, ako se vodstvo kluba odluči dati otkaz legendarnom talijanskom veznjaku.
Juventus je ispao iz Lige prvaka, izborio je finale talijanskog Kupa, no rezultati nisu zadovoljavajući u Serie A. Tamo je u vodstvu Inter, a Juventus je treći s deset bodova zaostatka.
Dopredsjednik talijanskog nogometnog prvaka Juventusa Pavel Nedved prošli tjedan je poručio kako će trener Pirlo i najveća zvijezda Cristiano Ronaldo ostati u klubu i iduće sezone, no izgleda da se čeka samo prvi kiks u Serie A.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora