18:52 / 08.04.2018.

Autor: HRT

U derbiju Primere Real Madrid i Atletico Madrid remizirali

U derbiju 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na svom stadionu protiv Atletico Madrida odigrao 1:1.
U derbiju 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na svom stadionu protiv Atletico Madrida odigrao 1:1. U dvoboju gradskih rivala poveo je Real pogotkom Cristiana Ronalda u 53. minuti, ali vrlo brzo, u  57. minuti, Antoine Griezmann je zabio za 1:1. Nakon toga obje momčadi su imali prigode za pogodak, ali je ostalo 1:1. Mateo Kovačić je igrao za Real do 72. minute, kada ga je zamijenio Luka Modrić, dok je Šime Vrsaljko ostao na klupi za pričuve Atletica. Levante je pred svojim navijačima pobijedio Las Palmas sa 2:1 (1:0). Za vodstvo domaćih pogodak je u 35. minuti postigao Coke. Garcia je donio izjednačenje gostima u 50. minuti, da bi u drugoj minuti sučevog vremena Campana donio sva tri boda Levanteu. Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas i bio je začetnik akcije iz koje je njegova momčad došla do izjednačujućeg pogotka. Poredak:
1. FC Barcelona 31 24 7 0 79:16 63 79
2. Atletico Madrid 31 20 8 3 51:15 36 68
3. Valencia 31 20 5 6 59:31 28 65
4. Real Madrid 31 19 7 5 77:34 43 64
4. Valencia 30 19 5 6 58:31 27 62
5. Betis Sevilla 31 15 4 12 52:53 -1 49
6. Villarreal 30 14 5 11 40:34 6 47
7. FC Sevilla 31 14 4 13 39:50 -11 46