Menadžer engleskog nogometnog premierligaša Tottenhama Danac Thomas Frank (51) predložio je uvođenje "time-outa" za vrijeme utakmica.
11.09.2025.
22:51
Autor: A.M./HRT/Hina
Menadžer engleskog nogometnog premierligaša Tottenhama Danac Thomas Frank (51) predložio je uvođenje "time-outa" za vrijeme utakmica.
- Uveo bih "time out" u svakom poluvremenu. Iz trenerske perspektive, mislim da bi bilo lijepo imati priliku tijekom utakmice razgovarati s igračima i moći nešto prilagoditi, kazao je 51-godišnji Danac u razgovoru za Bet MGM.
Treneri trenutno ne smiju tražiti službenu minutu odmora, već upute prenose vičući s aut-linije.
Frank je ovoga ljeta pruzeo Tottenham nakon što je sedam godina vodio Brentford, a prije toga i Brondby i mlađe uzraste danske reprezentacije.
Nakon prva tri kola Tottenham se nalazi na četvtom mjestu Premier lige sa šest bodova, tri manje od vodećeg Liverpoola.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora