Iznimno uzbudljiva je bila utakmica 11. kola engleske Premier lige u kojoj su nogometaši Sunderlanda i vodećeg Arsenala odigrali bez pobjednika 2-2.
08.11.2025.
20:49
Autor: M.Š./Hina/HRT
Iznimno uzbudljiva je bila utakmica 11. kola engleske Premier lige u kojoj su nogometaši Sunderlanda i vodećeg Arsenala odigrali bez pobjednika 2-2.
Domaći sastav je poveo u 36. minuti kada je Mukiele poslao povratnu loptu, a nju je Ballard zakucao pod gredu za 1-0 domaćina.
Prava ludnica na stadionu je nastala u drugom poluvremenu i trajala je sve do kraja dvoboja.
Od početka drugog dijela Arsenal je žestoko stisnuo suparnika te je izjednačio u 54. minuti golom Sake, a nakon pogreške domaće obrane.
Preokret se dogodio u 74. kada je sjajan pogodak postigao belgijski nogometaš Trossard, pogodivši pod gredu s vrha šesnaesterca.
Do kraja susreta bolji je bio Sunderland koji je tražio povratak i barem bod u ovom susretu, a osigurao ga je Brobbey spretnim pogotkom u 94. minuti.
Arsenal je i dalje uvjerljivo prvi na ljestvici, dok je Sunderland treći.
Po prvi puta ove sezone Arsenal je na jednom susretu primio dva ili više gola.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora