20:57 / 17.01.2022.

Autor: I.Ž.K./HRT/Hina

Spezia šokirala Milan na San Siru

Dvoboj Milana i Spezije

Nogometaši Spezije napravili su veliko iznenađenje svladavši na San Siru Milan s 2:1 u 22. kolu Serie A.

Milan je pobjedom mogao zasjesti na vrh, a umjesto toga doživio je neočekivan poraz.

Počelo je loše za Milan jer je Theo Hernandez promašio kazneni udarac u 44. minuti, no u sudačkoj nadoknadi Rafael Leao je ipak pogodio za vodstvo domaćina.

No, u drugom dijelu Spezia je odigrala sjajno, Kolumbijac Aguedelo je izjednačio u 64. minuti, a u 96. minuti Ganac Gyasi iz kontre pogodio za veliku pobjedu. Ante Rebić je ušao u igru u 84. minuti, dok je Martin Erlić kod gostiju odigrao cijelu utakmicu.

U drugom dvoboju Napoli je svladao u gostima Bolognu s 2:0 i približio se vodećem Interu na samo četiri boda.