17:02 / 11.03.2019.

Autor: A.M./HRT

Snijeg spriječio siguran pogodak Hannovera

Screenshot: YouTube

Nogometaši Bayera bolje su se snašli na snijegom prekrivenom terenu u gostima kod Hannovera, no tko zna kakav bio bio ishod da snijeg nije ekstremno usporio jednu loptu nadomak gol-linije.
Nogometaši Bayer Leverkusena bolje su se snašli na snijegom prekrivenom terenu u gostima kod Hannovera, te su slavili s 3:2.

No tko zna kakav bio bio ishod da snijeg nije ekstremno usporio jednu loptu koju je Hannoverov Genki Haraguchi uputio prema mreži i praktički je zaustavio nadomak lnije gola.

Gosti su poveli 0:2 golovima Kevina Vollanda (13, 28), ali Hannover je uspio izjednačiti u drugom poluvremenu. Najprije je zabio je Jonathas (51), a autogol Mitchella Weisera u 73. minuti doveo je do izjednačenja 2:2.

U 87. minuti Kai Havertz zabija za pobjedu Bayer Leverkusena 3:2.

Hrvatski branič Tin Jedvaj odigrao je cijeli susret za Leverkusen. Pogledajte cijelu situaciju oko 40. sekunde videa!