23:09 / 19.12.2020.

Autor: K.L./Hina

Sevilla u 87. minuti ostala bez pobjede

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla i Valladolid su odigrali 1-1 (1-0) na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan.

Andalužani su poveli u 31. minuti kad je Lucas Ocampos realizirao kazneni udarac. Do 87. minute je Sevilla imala pobjedu u rukama, a onda je sjajnim volejem s ruba kaznenog prostora 31-godišnji Raul Garcia postigao svoj prvi pogodak u španjolskoj Primeri i donio vrlo važan bod Valladolidu.
Nogometaši Levantea osvojili su važna tri boda u borbi za opstanak i španjolskoj La Ligi pobijedivši na svom terenu Real Sociedad sa 2-1 (1-1), dok je Osasuna kao domaćin poražena s 1-3 (0-2) od Villarreala. Atletico je sa 29 bodova sam na vrhu Real Sociedad i Real Madrid imaju po 26 bodova, uz tri, odnosno jednu utakmicu više od vodeće momčadi. Villarreal ima 25 boda, a Barcelona je na petom mjestu sa 21 bodom.