12:39 / 04.04.2018.

Autor: I.Ž.K./HRT/Hina

Ronaldo zahvalio navijačima Juventusa: Jedan od najljepših trenutaka u karijeri

Cristiano Ronaldo (Sanjin Strukić/PIXSELL)

Napadač Real Madrida Cristiano Ronaldo zahvalio je navijačima Juventusa koji su ga ovacijama nagradili za pogodak škaricama.
Napadač Real Madrida Cristiano Ronaldo zahvalio je navijačima Juventusa koji su ga ovacijama nagradili za pogodak škaricama u četvrtfinalu Lige prvaka.

Real slavio 3:0 u Torinu, škarice Ronalda

To je bio jedan od najljepših trenutaka u karijeri, nešto što će mi ostati u srcu. Hvala navijačima Juventusa, jer velika je stvar kad vam zaplješću na stadionu na kojemu su igrali brojni veliki nogometaši. To nikada nisam doživio u karijeri
, rekao je Ronaldo, koji je bio dvostruki strijelac za Kraljevski klub u pobjedi od 3:0 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka u utorak u Torinu.

Prvi pogodak Ronaldo je zabio već u 3. minuti, a škarice iz 64. minute bile su najljepši trenutak na utakmici. Konačnih 3:0 postavio je u 72. minuti Marcelo, i to na dodavanje Ronalda.

Dugo sam čekao ovakav pogodak. Pokušavate, trudite se, često vam ne uspijeva, ali morate i dalje pokušavati. Jednom sam zabio škaricama za reprezentaciju, ali ovaj pogodak je bio još ljepši, možda i najbolji u karijeri, dodao je Ronaldo, koji je zabio devet golova u šest susreta protiv Juventusa.