20:19 / 27.04.2019.

Autor: A.M./Hina

Roma ostala u igri za Ligu prvaka, pogodak Pajača

Roma - Cagliari (Screenshot: YouTube)

U susretu 34. kola Seria A Roma je na Olimpicu slavila protiv Cagliarija s 3-0 i ostala u igri za plasman u Ligu prvaka.
U susretu 34. kola Seria A Roma je na Olimpicu slavila protiv Cagliarija s 3-0 i ostala u igri za plasman u Ligu prvaka. Za Romu su pogodili Fazio (5), Pastore (8) i Kolarov (86). Za Romu je od 87. minute zaigrao Ante Ćorić. Za Otočane je Darijo Srna igrao do 75.  minute, dok je Filip Bradarić ostao na klupi.
Rimljani sada na četvrtom mjestu imaju 58 bodova, dva više od Milana i Atalante, koji imaju i utakmicu manje.
Ranije je Bologna preokretom kod kuće pobijedila Empoli s 3:1, a vodeći gol za goste postigao je bivši igrač Lokomotive Marko Pajač u 17. minuti. U nastavku je Bologna došla do pobjede i bodova spasa golovima Soriana (51), Orsolinija (82) i Sansonea (90+5).
Empoli je ostao 18. na ljestvici, četiri boda udaljen od spasa.