Roma kod Spezije nastavila pobjednički ritam

22.01.2023.

20:23

Autor: HRT/Hina

Slavlje igrača Rome

Nogometaši Rome osvojili su tri gostujuća boda u 19. kolu talijanske Serie A, s 2-0 su slavili kod Spezije čime su produžili pozitivan ligaški niz.

Otkako je nastavljena sezona Roma je u prvenstvu upisala tri pobjede i jedan remi te je, barem privremeno, došla na četvrto mjesto ljestvice. Spezia je, pak, trenutačno na 15. mjestu.

Utakmica je riješena krajem prvog i početkom drugog poluvremena, a strijelci su bili El Shaarawy u 45. i Abraham u 49. minuti.

U ponedjeljak igraju Bologna - Cremonese i Inter - Empoli, dok će kolo završiti u utorak kada je na rasporedu utakmica Lazio - Milan.