Hrvatski napadač i U-21 reprezentativac Roko Šimić novi je napadač velškog kluba Cardiff Cityja, člana engleskog Championshipa,
30.08.2024.
17:55
Autor: B.G./HRT
Hrvatski napadač i U-21 reprezentativac Roko Šimić novi je napadač velškog kluba Cardiff Cityja, člana engleskog Championshipa,
Šimić prelazi u Cardiff iz Red Bull Salzburga, a za cijenu od 2 milijuna eura.
Velški klub 20-godišnjeg napadača odmah će proslijediti na posudbu u belgijsku ligu odnosno u Kortrijk gdje bi tako trebao provesti sljedeću sezonu.
Šimić je 2021. prešao iz Lokomotive u Salzburg, gdje je vrijeme proveo i na posudbama u austrijskom Lieferingu i švicarskom Zurichu. Za Salzburg je odigrao 54 utakmice i zabio 7 pogodaka.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora