19:01 / 29.09.2018.

Autor: I.L.K./Hina

Remi u madridskom derbiju, Barcelona se spasila poraza

Ivan Rakitić (Igor Kralj/PIXSELL)

Nogometaši Barcelone kiksali su u susretu 7. kola Primere odigravši na Nou Campu samo 1-1 protiv Athletic Bilbaoa.
U madridskom derbiju 7. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real i Atletico su igrali 0:0.

Luka Modrić je za Real igrao do 82. minute, dok je Nikola Kalinić za Atletico ušao u igru od 85. minute.
Real je imao priliku preuzeti vrh ljestvice, no ovako se s osvojenim bodom izjednačio s Barcelonom. Obje momčadi imaju po 14 bodova, no Barcelona bolju razliku u pogocima. Treća je Sevilla s 13, a Atletico četvrti s 12 bodova.

Samo bod osvojila je danas i Barcelona koja je kiksala odigravši na Camp Nou 1:1 protiv Athletic Bilbaoa.

Prvak Barcelona već treću prvenstvenu utakmicu ne zna za pobjedu, a protiv Baska se spasila poraza šest minuta prije kraja.
Oscar de Marcos je u 41. minuti doveo Athletic u zasluženo vodstvo nakon što je njihov napadač Inaki Williams promašio dvije sjajne prilike. Munir El Haddadi je u 84. minuti izjednačio nakon dodavanja Lea Messija, koji je ušao u igru u 55. minuti. Baski su tako osvojili bod na Nou Campu prvi put nakon 2004. godine kada ih je vodio sadašnji trener Katalonaca Ernesto Valverde.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcelonu, koja vodi s 14 bodova, jednim više od Real Madrida.

REZULTATI 7. KOLA,
Petak:
Rayo Vallecano - Espanyol 2-2 (De Tomas 6, Kakuta 47-11m / Iglesias 19, Granero 45+1)