23:28 / 30.11.2019.

Autor: M.M./Hina

Raspored utakmica na Europskom nogometnom prvenstvu 2020.

Foto: Reuters

Foto: Reuters

Foto: - / REUTERS

Raspored utakmica na Europskom nogometnom prvenstvu 2020. godine.
Raspored utakmica na Europskom nogometnom prvenstvu 2020. godine.

SKUPINA A (Rim, Baku):
1. Turska, 2. Italija, 3. Wales, 4. Švicarska 1. kolo - 12. lipnja (Rim)
 Turska - Italija
 1. kolo - 13. lipnja (Baku)
 Wales - Švicarska 2. kolo - 17. lipnja:
 Turska - Wales (Baku)
 Italija - Švicarska (Rim) 3. kolo - 21. lipnja:
Švicarska - Turska (Baku)
 Italija - Wales (Rim)

SKUPINA B (Kopengahen, St Peterburg): 1. Danska, 2. Finska, 3. Belgija, 4. Rusija 1. kolo - 13. lipnja:
 Danska - Finska (Kopenhagen)
 Belgija - Rusija (St Petersburg) 2. kolo - 17. lipnja:
 Finska - Rusija (St Petersburg)
 2. kolo - 18. lipnja:
 Danska - Belgija (Kopenhagen) 3. kolo - 22. lipnja:
 Rusija - Danska (Kopenhagen)
 Finska - Belgija (St Petersburg)

SKUPINA C (Amsterdam, Bukurešt): 1. Nizozemska, 2. Ukrajina, 3. Austrija, 4. Pobjednik play-offa A (Island, Rumunjska, Bugarska, Mađarska) ili D (Gruzija, Bjelorusija, Kosovo, S.Makedonija) 1. kolo - 14. lipnja:
 Nizozemska - Ukrajina (Amsterdam)
 Austrija - Pobjednik play-offa D ili A (Bukurešt) 2. kolo - 18. lipnja:
 Nizozemska - Austrija (Amsterdam)
 Ukrajina - Pobjednik play-offa D ili A (Bukurešt) 3. kolo - 22. lipnja:
 Pobjednik play-offa D ili A - Nizozemska (Amsterdam)
 Ukrajina - Austria (Bukurešt)

SKUPINA D (London, Glasgow): 1. Engleska, 2. HRVATSKA, 3. (Škotska, Izrael, Norveška ili Srbija)  4. Škotska 1. kolo - 14. lipnja:
 Engleska - HRVATSKA (London)
 1. kolo - 15. lipnja:
 Pobjednik play-offa C - Češka (Glasgow) 2. kolo - 19. lipnja:
 HRVATSKA - Češka (Glasgow)
 Engleska - Pobjednik play-offa C (London) 3. kolo - 23. lipnja:
 HRVATSKA - Pobjednik play-offa C (Glasgow)
Češka - Engleska (LOndon)

SKUPINA E (Bilbao, Dublin): 1. Španjolska, 2. Švedska, 3. Poljska, 4. pobjednik play-offa B (BiH, Sjeverna Irska, Republika Irska, Slovačka) 1. kolo - 15. lipnja:
Španjolska - Švedska (Bilbao)
 Poljska - Pobjednik play-offa B (Dublin) 2. kolo - 19. lipnja
Švedska - Pobjednik play-offa B (Dublin)
 2. kolo - 20. lipnja:
Španjolska - Poljska (Bilbao) 3. kolo - 24. lipnja:
 Pobjednik play-offa B - Španjolska (Bilbao)
Švedska - Poljska (Dublin)

SKUPINA F (Munchen, Budimpešta): 1. Pobjednik play-offa A (Island, Rumunjska, Bugarska, Mađarska) ili D (Gruzija, Bjelorusija, Kosovo, S.Makedonija), 2. Portugal, 3. Francuska, 4. Njemačka 1. kolo - 16. lipnja:
 Pobjednik play-offa A ili D - Portugal (Budimpešta)
 Francuska - Njemačka (Munchen) 2. kolo - 20. lipnja:
 Pobjednik play-offa A ili D - Francuska (Budimpešta)
 Portugal - Njemačka (Munchen) 3. kolo - 24. lipnja:
 Portugal - Francuska (Budimpešta)
 Njemačka - Pobjednik play-offa A ili D (Munchen)

OSMINA FINALA 27. lipnja (London) A1 - C2 27. lipnja (Amsterdam) A2 - B2 28. lipnja (Bilbao) B1 - 3 A/D/E/F 28. lipnja (Budimpešta) C1 - 3 D/E/F 29. lipnja (Bukurešt) F1 - 3  A/B/C 29. lipnja (Kopenhagen) D2 - E2 30. lipnja (Glasgow) E1 - 3 A/B/C/D 30. lipnja  (Dublin) D1 - F2

ČETVRTFINALE 3. srpnja (St Peterburg) (F1 - 3  A/B/C) - (D2 - E2) 3. srpnja - (Munchen) (B1 - 3 A/D/E/F) - (A1 - C2) 4. srpnja (Baku) (C1 - 3 D/E/F) - (A2 - B2) 4. srpnja (Rim) (E1 - 3 A/B/C/D) - (D1 - F2)

POLUFINALE 7. i 8. lipnja (London)

FINALE 12. srpnja (London)

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!