Englezi: Tottenham spreman pustiti Perišića

26.07.2023.

19:16

Autor: K.L./HRT

Ivan Perišić
Ivan Perišić
Foto: Luka Stanzl / PIXSELL

Nogometaši Tottenhama svladali su s 5:1 singapurski Lion City u sklopu priprema uoči nove sezone, a ponovno je odličan bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Ušao je u igru u drugom poluvremenu te je nakon njegovog udarca Richarlison zabio za 2:1 Spursa.


Već je u drugoj utakmici na pripremama Perišić odigrao sjajno iako se u medijima piše da je na odlasku iz Tottenhama, a najviše se spominje njegov dolazak u Hajduk.


Novi trener Ange Postecoglou ne vidi ga u dugoročnim planovima i klub mu je dao dozvolu za odlazak, ako se za to stvori prava situacija, piše Daily Mail.

Izvještaji engleskih medija pišu kako je na pripremama efikasniji nego što je bio prošle sezone te da je možda sretniji zbog svoje uloge.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!