Pele čestitao Real Madridu i sunarodnjaku: Jedva čekam finale!

05.05.2022.

20:00

Autor: I.L./HRT

Rodrygo

Rodrygo

Foto: Carl Recine / Action Images via Reuters

- Uvijek sam znao da će doći dan kad ću ti čestitati, prijatelju, napisao je legendarni brazilski nogometaš Pele u objavi na Instagramu uz zajedničku sliku s Rodrygom, koji je sinoć s dva gola u dvije minute okrenuo rezultat na Santiago Bernabeu u korist Real Madrida.  

Manchester City je u prvom susretu slavio 4:3, da bi Madriđani na domaćem terenu pobijedili 3:1 nakon produžetaka i s ukupnih 6:5 izborili finale Lige prvaka protiv Liverpoola.


Dvadesetjednogodišnji brazilski reprezentativac oduševio je svog sunarodnjaka: 


- Nema drugog načina za one koji vrijedno rade i vole to što rade. Ti si prosvijetljen i još ćeš nam donijeti mnoge radosti. Čestitam Real Madridu! Jedva čekam finale!

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!